Міжнародні проекти
SafetyNet — проект, який працює над тим, щоб зробити вашу цифрову сферу безпечною

Всесвітнє павутиння стало невід’ємною частиною життя кожного з нас. Ми вже не уявляємо свого дня без скролингу стрічки соціальних мереж, читання новин, дослідження необхідної інформації в пошуковій панелі Google. Так, інтернет дійсно здатний полегшити житття, але не варто забувати, що здатний і ускладнити.

Однією з небезпек яку приховує в собі глобальна мережа є кібербулінг.

Кібербулінг це один із видів насильства .Він може виражатись в різних формах: у порушенні приватного життя, втручанні до комп’ютера жертви, поширенні та маніпуляції інформацією чи зображеннями, в тому числі, приватного характеру. За даними Європейського інституту гендерної рівності кожна третя жінка впродовж життя піддається тій чи іншій формі насильства, а кожна десята  - зазнає тієї чи іншої форми онлайн-насильства з 15-річного віку. В 2020 році Європейський суд з прав людини вперше розглянув явище кібербулінгу як форми насильства над жінками. Судді у Страсбурзі нагадали, що домашнє насильство не має сприйматись лише як насильство фізичне, проте воно може включати в себе, окрім інших форм, насильство психологічне чи залякування.

Детальніше...
 
Стійке співробітництво в текстильній галузі для інновацій-STeP-IN

Текстильна промисловість займає одну з провідних позицій у виробничому секторі України. Нині в Україні діє понад 2500 фабрик, що працюють в текстильній промисловості, які 80-90% усієї продукції виробляють на експорт. Незважаючи на те, що пандемія внесла свої корективи у галузь,  чимало компаній адаптувалися до нових реалій та готові налагоджувати партнерства та кооперацію з європейськими компаніями. Реагуючи на ці потреби та виклики галузі, Інститут Регіонального Розвитку (Україна) у партнерстві з Unioncamere del Veneto (Італія) розпочинає проєкт "Стійке співробітництво в текстильній галузі для інновацій-STeP-IN",який спрямований на покращення необхідних навичок та компетенцій  для ефективної діяльності  на міжнародних ринках та налагодження співпраці українських представників текстильної галузі з потенційними італійськими партнерами, з метою створення спільних продуктів та/або послуг.  Важливим елементом проєкту є допомога українським компанія fashion-індустрії підвищити свою обізнаність щодо специфічних аспектів та вимог європейських ринків, що забезпечують конкурентоспроможність сектору (сталість, цифровізація, електронна комерція тощо).

Детальніше...
 
Цифрова трансформація: молодь за краще майбутнє

Цифрова трансформація: молодь за краще майбутнє»

онлайн формат: 9, 10 та 11 грудня 2020 року з 15.00 до 18.00

Для кого: організації громадянського суспільства, молоді активісти, експерти з цифрової трансформації та інформаційних технологій, соціально-активний бізнес, представники органів влади

Реєстрація обов'язкова: https://forms.gle/hqyjiUQoGphu37Hq5

Детальніше...
 
Хакатон "Hackyourfuture"

 

 

Ви – активна молода людина. У Вас є ідеї проектів розвитку своїх громад і країни, а саме ідеї щодо розробки цифрових рішень у сфері соціальних, економічних, екологічних, демократичних інновацій та прозорості. Або Ви є спеціалістом в сфері ІТ, що готовий допомогти розробити цифрові рішення для покращення життя громад і країни. Ви бажаєте позмагатися за приз на розвиток свого проекту. Тоді саме Вас ми запрошуємо взяти участь у хакатоні з розробки проектів розвитку громад і країни, що передбачають цифрові рішення.

Детальніше...
 
Українсько-Польський Культурний Форум «Культурна спадщина - джерело енергії для творчості та інновацій»

 

 

 

 

Українсько-Польський Культурний Форум

«Культурна спадщина - джерело енергії для творчості та інновацій»

у м. Жовква

 

 

 

 

 

 

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 5